vendredi 9 mai 2014

ANGAJAM Tehnician-Electromecanic – Masini si utilaje agricole

SC TECH INTERIM SRL, agentie de munca temporara, angajeaza pentru unul din clientii sai din sudul Frantei, Tehnician-Electromecanic – Masini si utilaje agricole.

Loc de munca disponibil in Franta

Responsabilitati :

·        Mentenanta masinilor si utilajelor agricole, revizia tehnica periodica
·        Stabileste diagnosticul utilajului si intocmeste lista cu piesele necesare
·        Demonteaza masinile si utilajele agricole si inlocuieste piesele defectuoase
·        Intervine pe plan electric, electronica si automatizata (operare CNC) pe masinile si utilajele agricole.

Cerinte :

·        Experienta profesionala pe un post similar de minim 5 ani
·        Minutiozitate si capacitate de lucru atat autonom cat si in echipa
·        Cunoasterea limbii franceze (nivel avansat)
·        Cunostinte in electronica si automatizare ; operare CNC
·        Cunostinte in sudura, electronica si hidraulica
·        Permisul de conducere cat. B este indispensabil

Salariu :
·       Intre 1400 – 1500 Euro/ Net pe luna in functie de competente

Beneficii :
·        Cazare, transport local oferite

Suntem la dispozitia dumneavoastra pentru orice informatie suplimentara:
FR: 0033/178 766 868
RO: 0040/332 80 33 50

Puteti aplica online pe adresa de e-mail: candidat@tech-interim.com sau pe http://www.tech-interim.com/contact.html

Aucun commentaire:

Enregistrer un commentaire